Jak je to s délkou svatebního focení? 

Je to velmi jednoduché: budu vám k dispozici podle vašeho přání :)

_____

Jaká je podle tebe optimální délka svatebního focení? 

Těžká otázka :). Ale pokud můžu poradit, uvažoval bych o focení od příprav po první tanec nebo začátek večerní zábavy. Délka takového focení je pak cca 8 až 10 hodin.

_____

Máš i nějaké svatební balíčky? 

Nemám, dříve ano, ale už ne. Ceník založený na době focení je podle mě nejférovější. Navíc mě nedává smysl, aby zákazník platil i o co nemá zájem jenom z toho důvodu, že to balíček obsahuje.

_____

Za jak dlouho fotky dostaneme? 

Standartní doba dodání je 2-3 týdny od termínu svatby.

_____

Dostaneme fotky v plném rozlišení nebo jen zmenšené?

 Samozřejmě v plném rozlišení :). Fotky předávám ve třech velikostech: v plném rozlišení, zmenšené pro prohlížení a zmenšené pro sdílení. Cena také obsahuje slideshow z nejlepších záběrů.

_____

V portfoliu máš hodně černobílých fotek, dostaneme je i v barevné verzi? 

Ano, všechny fotky dostanete v barevné i černobílé verzi.

_____

Dáš nám i neupravené fotky?

 Ano, v samostatné složce dostanete všechny pořízené záběry (tedy i ty tzv. neupravené). Smažu jen nepovedené a ty, které jsou si velmi podobné. Celkový počet bude samozřejmě záležet na délce focení, zaručuji ale minimálně 50 snímků za každou hodinu focení.Na každé pořízené fotce, jste vy nebo vám blízký člověk, a myslím, že je škoda je smazat jen proto, že to nemám v ceníku. Ostatně u profesionálního fotografa by nemělo platit, že neupravená fotka rovná se špatně vyfocená fotka:). Toto pravidlo dodržuji i u portrétního focení.

_____

Jak nám svatební fotky předáš? 

Na  USB. Fotky si také můžete stáhnout z on-line galerie, kterou vám vytvořím.

_____

Vytiskneš nám fotky nebo fotoknihu? 

Samozřejmě, rád. Základní cena tisk neobsahuje, ale můžete si jej kdykoliv přiobjednat. Někdo chce mít spoustu malých fotek, někdo chce krásnou fotoknihu, někdo si přeje velkou fotku na zeď. Toto je také jeden z důvodů, proč nemám balíčky, tisíc lidí - tisíc chutí. Fotky, fotoknihy i zarámované fotografie vám připravím a nechám vytisknout v kvalitním fotolabu www.kvalitnifotky.cz. Svým zákazníkům ponechávám MOC podle jejich ceníku. Tato nabídka platí nejen pro svatební, ale i všechna ostatní focení.

_____

Jak se máme připravit na focení v atelieru?

Pokud máte svoji vizážistku nebo se bude líčit sama, nebojte se použít výraznější líčení, někdy se uvádí o 50% více než obvykle. V případě zájmu vám samozřejmě můžu profesionální vizážistku i zajistit.

_____

A co na sebe?

Před focením se domluvíme, obecně ve zkratce: volte raději oblečení jednobarevné nebo jednoduché vzory. Pokud budeme fotit i skupinky, věnujte prosím pozornost vzájemnému "sladění". Na focení si klidně přineste dvě tašky, něco vybereme :).

_____

Chtěla bych glamour fotky ale nepřeji si jejich zveřejnění, je to možné?

 Samozřejmě, ať se jedná o svatbu nebo portrétní focení, vždy požádám o svolení se zveřejněním pro mou vlastní propagaci. Pokud si někdo zveřejnění nepřeje, tak to respektuji a kdo mě zná ví, že držím slovo. Tímto také děkuji všem, kdo se zveřejněním souhlasili a vlastně tak umožnili vznik tohoto webu :)

_____

Ztratili jsme USB s fotkami a nemáme zálohu, co teď? 

Žádné neštěstí, fotky mám na vlastních zálohách .

_____

Kde všude fotíš?

Standardně po celé České republice a Slovensku

_____

Můžeme si u tebe koupit dárkový poukaz na focení?

 Jasně, mrkněte na stránku Dárkový poukaz

_____

Fotíš i miminka a jak stará?

 Ano, a rozhodně Vás neodmítnu když bude mimčo starší šesti týdnů. Jenom ode mne prosím neočekávejte, že budu Vaše dítě "instalovat" do krkolomných póz. Mám za to, že i ten malý tvoreček má právo na trochu důstojnosti :) U miminek do 6-týdnů doporučuji focení u vás doma.

_____

Chtěli by jsme nafotit křtiny, můžeme se na tebe obrátit?

Určitě, budu rád. Fotím nejen křtiny, ale i svaté přijímání a další soukromé akce. Pro tyto soukromé reportáže nemám nějaký rámcový ceník, zavolejte nebo napište, určitě se domluvíme.

_____

Nenašli jste odpověď na svou otázku?

Zavolejte, napište nebo pošlete zprávu