FOTOGRAF ZDENĚK FIAMOLI

Před fotografováním věnujte prosím pozornost líčení. Pokud se líčíte sama, použijte minimálně  o 50% silnější make-up než jste zvyklá normálně. V případě, že budete chtít využít služeb profesionálů, rád Vám tuto službu zprostředkuji. Cena za profesionální vizáž je 350Kč.

 

 

Děti vypadají nejlépe v decentních oděvech, kluci kárované nebo proužkované košile, nátělníky, holčičky v šatičkách. Trika s výraznými nápisy nebo kresbami nejsou úplně nejvhodnější.

 

 

Při fotografování dvou a více osob volte oblečení ve stejných, nebo alespoň podobných barvách a vzorech.

 

Na fotografování, týka se hlavně větších setů, si přineste plnou kabelu oblečení. Neměli by chybět šaty, džíny, trika a nátělníky a alespoň dva sety spodního prádla. Také jsou vhodné např. kožené bundy, kožichy, pracovní oděv, nejrůznější uniformy atd. ....

 

 

Při focení glamour nebo boudoir snímků si klidně jako doprovod vemte sebou i kamárádku. Při focení je navíc i má asistentka, takže Vaše drahé polovičky můžou být v naprostém klidu :).

 

A ještě prosba na závěr: papírová pozadí jsou velmi náchylná k poškození, proto si obuv, ve které se budete fotit, přineste prosím na přezutí očištěnou. Děkuji :)